Kancelaria

Wynagrodzenie i zasady współpracy

Szanowni Państwo,

Kancelaria Radcy Prawnego Adama G. Karolaka oferuje pomoc prawną zarówno osobom fizycznym jak i tzw. jednostkom organizacyjnym (przedsiębiorcom, organizacjom społecznym, uczelniom, szkołom).

Świadcząc usługi prawne usiłuję wskazywać nowe kierunki rozwiązywania problemów moich Klientów. Często osiągam sukces tam, gdzie wydawało się to niemożliwe...

Serdecznie zapraszam!

 • Dziękuję za Pana zaangażowanie i nieocenioną pomoc w tworzeniu naszej Fundacji. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem Pana sprawności działania w zakresie przygotowania aktów prawa wewnętrznego, a w szczególności naszego statutu.

   

  Prezes Zarządu Bogdan Kiełbasiński, Fundacja Legionowo dla Ciebie

 • Wypełniając powierzone obowiązki dał się poznać jako znawca prawa administracyjnego i gospodarczego. Jego wiedza i znajomość orzecznictwa sądowego i sądowo administracyjnego w powiązaniu z umiejętnością wyszukiwania oryginalnych rozwiązań okazały się szczególnie przydatne (…)

  Rektor dr Mirosław Cienkowski, Uczelnia Warszawska im. MS-C

 • Chciałbym przekazać słowa uznania dla Pana profesjonalizmu w zakresie tworzenia aktów prawa wewnętrznego Stowarzyszenia. Przedstawione przez Pana projekty i zawarte tam rozwiązania uzyskały akceptację naszych członków i stanowią jasną i trwała podstawę naszej działalności.

  Prezes Zarządu Kazimierz Plotzke, Stowarzyszenie Społeczno-Gospodarcze "Silesiae"